Spoločenské šaty na svadbu

Ladymania.sk

Svadba je špeciálnym miestom pre každú nevestu. Výber šiat na svadbu je bezpochyby veľmi náročný. No to na čo ľudia často zabúdajú je to, že nie len nevesta musí prísť na svadbu pekne oblečené ale aj všetci ostatní hostia. Páni to ako vždy majú o čosi jednoduchšie. Oblečú si starý oblek, košeľu s kravatou a môžu vyraziť. My aby sme zase lozili po obchodoch a hľadali spoločenské šaty na svadbu. Aké vybrať? A koľko budú stáť? Dozviete sa ak budete čítať ďalej.

Spoločenské šaty na svadbu sa prakticky ničím nelíšia od klasických spoločenských šiat. Môžete siahnuť po klasickej bielej farbe alebo zaexperimentovať aj s pestrofarebnými odtieňmi. Tento rok sú trendy krikľavé farby ružovej a žltej. Dajte si však obrovský pozor, aby ste na seba svojimi šatami nestrhávali väčšiu pozornosť ako samotná nevesta! Je to jej deň, a ak budete lepšie oblečená ako ona, verte mi, že vám to do smrti nezabudne. Preto možno radím skôr svetlé farby béžovej, hnedej či šedej. Ale bielou nikdy nič nepokazíte.

Ceny podobných spoločenských šiat na svadbu sa odlišujú v závislosti kde ich kupujete. Ak sú z klasických butikov v meste, cena sa môže vyšplhať aj na 200 eur. Ak vám stačia šaty požičané, určite to zvládnete do 50 eur. A ak sa nebojíte nákupu online, dokážete mať svoje krásne spoločenské šaty na svadbu už aj za 60 euro. Ale budú vaše na rozdiel od tých z požičovne.

Pri spoločenských šatách na svadbu nezabúdajte aj na pohodlnosť a dobrý materiál. Vhodná je bavlna, pretože sa príjemné nosí a ani pri dlhom obrade vám v nej nebude príliš teplo.

 

Tento obsah bol zaradený v Spoločenské šaty a označkovaný ako . Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>